Cross selling i up selling usług hotelowych, Kraków

Przebieg szkolenia pt.: Cross selling i up selling usług hotelowych, jest planowany w dniu 2013-02-21. Jesteśmy znani jako Centrum Edukacji i Biznesu i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Gastronomiczne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 430.50 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu lub jej uzyskania.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Cross selling i up selling usług hotelowych, przypisanego do kategorii – Gastronomiczne – zachęca Centrum Edukacji i Biznesu posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Cross selling i up selling usług hotelowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *