Credit Management, Kraków

Szkolenie zatytułowane Credit Management, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej LondonSAM Polska Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Biznesowe, finanse, analiza finansowa.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel o standardzie min. ***.Położenie jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1934.18 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-26 i rabat wynosi według prowadzących 15%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Credit Management, przypisanego do kategorii – Finansowe, Biznesowe, finanse, analiza finansowa – zaprasza LondonSAM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Credit Management.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *