Credit Management, Kraków

Szkolenie zatytułowane Credit Management, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej LondonSAM Polska Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Biznesowe, finanse, analiza finansowa.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel o standardzie min. ***.Położenie jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1934.18 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-26 i rabat wynosi według prowadzących 15%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Credit Management, przypisanego do kategorii – Finansowe, Biznesowe, finanse, analiza finansowa – zaprasza LondonSAM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Credit Management.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *