CorelDraw X5 – moduł II, Warszawa

Data szkolenia : CorelDraw X5 – moduł II, ma przewidziany start w dniu 2012-10-11, zaś koniec 2012-10-12. Jesteśmy znani jako IT Media i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, projektowanie graficzne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Akademia IT Media. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1200.00 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu CorelDraw X5 – moduł II, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, projektowanie graficzne – zachęca IT Media z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: CorelDraw X5 – moduł II.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *