Controlling w logistyce – Controlling operacyjny, Kraków

Szkolenie zatytułowane Controlling w logistyce – Controlling operacyjny, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-11-07 oraz zakończy się 2012-11-09.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 2201.70.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-06, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 300 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling w logistyce – Controlling operacyjny, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Controlling w logistyce – Controlling operacyjny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *