Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Szczecin

Szkolenie o nazwie Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Gowork.pl. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-10-15 oraz zakończy się 2012-10-16.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Szczecin woj. ZACHODNIOPOMORSKIE.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 800.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zachęca Gowork.pl mająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *