Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Bydgoszcz

Przedstawiamy kolejne szkolenie Gowork.pl o nazwie: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h). Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-15 i potrwa ono do 2012-10-16.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako Bydgoszcz woj. Kujawsko – Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 800.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *