Controlling personalny, Kraków

Szkolenie zatytułowane Controlling personalny, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Archman Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-11-29.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Firmowe, Biznesowe, kompetencje biznesowe, HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 0.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Controlling personalny, przypisanego do kategorii – Firmowe, Biznesowe, kompetencje biznesowe, HR – zachęca Archman Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Controlling personalny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *