Coaching w praktyce, Toruń

Pragniemy zaoferować Coaching w praktyce. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-12-01 oraz zakończy się 2013-01-01. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 897.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *