Coaching w praktyce, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaoferować Coaching w praktyce. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2013-01-01. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności. Wynika to z użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 897.90 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *