Coaching Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Termin szkolenia pt.: Coaching Szkolenie Otwarte, jest przewidziany w dniu 2013-01-26. Jesteśmy znani jako Perspecta i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, NLP.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 430.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, NLP – zaprasza Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Coaching Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *