Coaching Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Chcemy Państwu zaprezentować Coaching Szkolenie Otwarte. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2013-01-12. Organizatorem jest Perspecta, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, NLP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu położenie są określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 430.50.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Coaching Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, NLP – zachęca Perspecta mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Coaching Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *