Coaching Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Coaching Szkolenie Otwarte, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Perspecta. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2013-01-08.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, NLP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w PERSPECTA. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 430.50 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, NLP – zaprasza Perspecta mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Coaching Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *