Coaching menedżerski, Toruń

Pragniemy Państwu zaoferować Coaching menedżerski. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2013-01-01. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 528.90.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Coaching menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *