Coaching menedżerski, Poznań

Szkolenie o nazwie Coaching menedżerski, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2013-02-01, zaś koniec 2013-03-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 528.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Coaching menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Coaching menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *