Coaching menedżerski, Gdańsk

Przebieg szkolenia pt.: Coaching menedżerski, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-01 i potrwa ono do 2013-02-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 528.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Coaching menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *