Coaching Menadżerski, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Coaching Menadżerski, ma przewidziany start w dniu 2012-11-08 i potrwa ono do 2012-11-09. Jesteśmy znani jako HIGH 5 Training Group i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Zarządzanie, Coachingowe.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla tego obiektu dane są wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1466.16 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Last Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według prowadzących 20%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Coaching Menadżerski, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Coachingowe – zaprasza HIGH 5 Training Group mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Coaching Menadżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *