Coaching, Gdańsk

Oferujemy kolejne szkolenie Perspecta pt.: Coaching. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-24.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Perspecta. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 430.50.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zachęca Perspecta posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Coaching.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *