CMS Drupal, Katowice

Przebieg szkolenia : CMS Drupal, ma przewidziany start w dniu 2013-01-28 oraz zakończy się 2013-01-30. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1285.35 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według prowadzących 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu CMS Drupal, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: CMS Drupal.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *