Cloud Computing Review, WARSZAWA

Przebieg szkolenia pt.: Cloud Computing Review, jest planowany w dniu 2013-02-15. Jesteśmy znani jako CTPartners S.A. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 984.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Cloud Computing Review, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zaprasza CTPartners S.A. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Cloud Computing Review.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *