Cloud Computing Review, WARSZAWA

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy CTPartners S.A. pt.: Cloud Computing Review. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-09.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 984.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Cloud Computing Review, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zachęca CTPartners S.A. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Cloud Computing Review.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *