Cinema 4D, Łódź

Pragniemy Państwu zaoferować Cinema 4D. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-01-21, zaś koniec 2013-01-23. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, projektowanie graficzne.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1517.88 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Cinema 4D, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, projektowanie graficzne – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Cinema 4D.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *