Ceny transferowe w oparciu o najnowsze przepisy (6 h), WARSZAWA

Szkolenie pt. Ceny transferowe w oparciu o najnowsze przepisy (6 h), które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Gowork.pl. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 380.00.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Ceny transferowe w oparciu o najnowsze przepisy (6 h), przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zachęca Gowork.pl z siedzibą w miejscowości WARSZAWA.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Ceny transferowe w oparciu o najnowsze przepisy (6 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *