Case study – lesson learned czyli seminaria o trudnych projektach IT, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie eduFuturo pt.: Case study – lesson learned czyli seminaria o trudnych projektach IT. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Case study – lesson learned czyli seminaria o trudnych projektach IT, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zachęca eduFuturo posiadająca siedzibę w miejscowości Belsk Duży.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Case study – lesson learned czyli seminaria o trudnych projektach IT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *