Budowanie zespołów, WARSZAWA

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Systemy Aktywnej Sprzedaży zatytułowane: Budowanie zespołów. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-17 i potrwa ono do 2012-12-18.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, zarządzanie sprzedażą, biznesowe, HR, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1290.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie zespołów, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, zarządzanie sprzedażą, biznesowe, HR, kierownicze – zachęca Systemy Aktywnej Sprzedaży posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Budowanie zespołów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *