Budowanie wizerunku i marketing w firmie

Data szkolenia : Budowanie wizerunku i marketing w firmie, jest planowany w dniu 2012-10-16. Jesteśmy znani jako Perspecta i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Firmowe, inne, zarządzanie, PR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane teleadresowe nie zostały wskazane.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 0.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie wizerunku i marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Firmowe, inne, zarządzanie, PR – zaprasza Perspecta z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Budowanie wizerunku i marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *