Budowanie wizerunku i marketing w firmie

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Perspecta pt.: Budowanie wizerunku i marketing w firmie. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-17.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Firmowe, inne, zarządzanie, PR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane teleadresowe nie zostały podane.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie wizerunku i marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Firmowe, inne, zarządzanie, PR – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Budowanie wizerunku i marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *