Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-02-01 i potrwa ono do 2013-03-01. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 282.90.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *