Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, Gdańsk

Szkolenie pt. Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2013-03-01 oraz zakończy się 2013-04-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *