Budowanie efektywnego zespołu

Pragniemy Państwu przedstawić Budowanie efektywnego zespołu. Jest to szkolenie, którego termin nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia. Organizatorem jest Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało dokładnie w treści wskazane.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie efektywnego zespołu, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Budowanie efektywnego zespołu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *