Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)., Katowice

Oferujemy nowe szkolenie Altkom Akademia S.A. zatytułowane: Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS).. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-25, zaś koniec 2012-09-28.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice.. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1611.75 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe – zaprasza Altkom Akademia S.A. z siedzibą w miejscowości m. st. Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *