Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)., Katowice

Oferujemy następne szkolenie firmy Altkom Akademia S.A. o nazwie: Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS).. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-22 oraz zakończy się 2012-10-25.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice.. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1611.75 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź też samego jej uzyskania.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe – zachęca Altkom Akademia S.A. posiadająca swą siedzibę w miejscowości m. st. Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *