Badania i wskaźniki marketingowe, WARSZAWA

Termin szkolenia pt.: Badania i wskaźniki marketingowe, jest planowany w dniu 2012-10-25. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Zawodowe.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 823.20 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zawodowe – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *