Badania i wskaźniki marketingowe, Poznań

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy MatiConsulting zatytułowane: Badania i wskaźniki marketingowe. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-26.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 823.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zawodowe – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *