Autoprezentacja i Komunikacja Szkolenia Zamknięte

Szkolenie pt. Autoprezentacja i Komunikacja Szkolenia Zamknięte, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-13.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, autoprezentacja, rozwój osobisty, NLP, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze miejsca nie zostały wskazane.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Autoprezentacja i Komunikacja Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, autoprezentacja, rozwój osobisty, NLP, inne – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Autoprezentacja i Komunikacja Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *