ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-07. Organizatorem jest MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo samego jej uzyskania.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 823.20.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 2%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *