ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-02-28.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 756.00 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 10%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *