ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2013-01-23.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 756.00.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *