ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-07.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, menedżerskie, marketing/reklama. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 789.60.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według organizatorów 6%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, menedżerskie, marketing/reklama – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *