ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Poznań

Data szkolenia zatytułowanego: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, jest planowany w dniu 2012-12-17. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, menedżerskie, marketing/reklama.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 789.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 6%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, menedżerskie, marketing/reklama – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *