ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Poznań

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie MatiConsulting zatytułowane: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-17.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 2%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *