ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Pragniemy przedstawić ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2013-01-31. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 756.00 PLN.

Wyliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 10%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *