ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Szkolenie o nazwie ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-04-23.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 756.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 10%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *