ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Szkolenie zatytułowane ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-24.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 823.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według prowadzących 2%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Finansowe, Produkcja – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *