ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Termin szkolenia pt.: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, jest planowany w dniu 2013-04-29. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 756.00 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 10%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *