ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Szkolenie zatytułowane ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2013-01-17.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 756.00.

Obliczona tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 10%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zachęca MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *