ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Oferujemy Państwu nowe szkolenie MatiConsulting zatytułowane: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-04-29.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 756.00 PLN.

Wskazana tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 10%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub też samego jej zdobycia.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *