ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Pragniemy przedstawić ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-10-17. Organizatorem jest MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 823.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 2%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Finansowe, Produkcja – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *