ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Szkolenie zatytułowane ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-14.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 823.20.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 2%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Finansowe, Produkcja – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *