ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Szkolenie zatytułowane ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-14.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Firmowe, Biznesowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź też samego jej uzyskania.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 714.00.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Firmowe, Biznesowe – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *