ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Gdańsk

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy MatiConsulting zatytułowane: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-12.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 756.00.

Wyliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 10%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *